Jesteś w: Strona główna » O serwisie
Znajdz obiekt
Zaawansowane wyszukiwanie
O serwisie
Regulamin

Kontakt
Mapa 242

Leśny Przewodnik Turystyczny Czaswlas.pl to serwis przedstawiający ofertę turystyczną Lasów Państwowych. Prowadzony jest przez Centrum Informacyjne LP, przy współpracy Ośrodka Rozwojowo-Wdrożeniowego LP w Bedoniu, który pozyskuje dane do bazy o ośrodkach i administruje nią. Za pomocą prostej wyszukiwarki, zintegrowanej ze szczegółową mapą, można tu szybko i łatwo uzyskać kompletne informacje o bazie rekreacyjnej i noclegowej, udostępnianej przez leśników.

Czaswlas.pl to przystępny przewodnik po najciekawszych obiektach i pięknych miejscach rozsianych na jednej trzeciej powierzchni naszego kraju. Zawiera informacje o ponad 1160 obiektach leśnych: ośrodkach szkoleniowo-wypoczynkowych, kwaterach myśliwskich, szlakach, obozowiskach i wielu innych.

Na stronach leśnego przewodnika turystycznego dowiesz się o ich usytuowaniu, możliwościach dojazdu, rodzaju i standardzie usług, o wyposażeniu, możliwej liczbie gości, okolicznych atrakcjach turystycznych. Będziesz mógł podzielić się opiniami z innymi gośćmi polskich lasów. Wkrótce wprowadzimy także możliwość rezerwacji on-line.

Czaswlas.pl masz zawsze przy sobie – wystarczy, że jesteś on-line. Na naszych stronach dowiesz się:

  • gdzie wypocząć z przyjaciółmi lub z rodziną na łonie przyrody w ulubionym zakątku Polski;
  • gdzie aktywnie spędzić czas, uprawiać ulubioną lub dopiero co poznaną dyscyplinę sportu;
  • gdzie zregenerować siły, korzystając z bogactw lasu i gościnności jego gospodarzy;
  • gdzie przeprowadzić udane szkolenie biznesowe, wyjątkową konferencję – z dala od zgiełku miasta.

Czaswlas.pl to elastyczne i wygodne narzędzie, dzięki któremu zaplanujesz ciekawy, bezpieczny i dostosowany do potrzeb weekend i urlop, wybierzesz miejsce na wycieczkę i wakacje.

Copyright © 2008-2021 Centrum Informacyjne Lasów Państwowych
Projekt: Ideacto
Powered by WEB interface, Wykonanie: internet ART
Serwisy internetowe Lasów Państwowych wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności
zamknij